Start > Aktualności

List do Organizacji i instytucji z terenu Gminy Michałowice pracujacych z wolontariuszami

W związku ze zbliżającym się Dniem Wolontariusza, planujemy w dniu 26 listopada br.  w godzinach 14.00 – 17.30 zorganizować spotkanie dla wolontariuszy pracujących na rzecz instytucji i organizacji działających w Gminie Michałowice. Pragniemy w tym dniu podziękować wszystkim wolontariuszom za ich nieocenioną pracę, podsumować miniony rok oraz dobrze spędzić razem czas.

Wzorem lat ubiegłych, także w tym roku chcemy wyróżnić najbardziej aktywnych wolontariuszy. Każda instytucja/organizacja może w tym roku zgłosić maksymalnie 3 kandydatury. W załączeniu przesyłamy wzór zgłoszenia oraz regulamin przyznawania wyróżnień.

 

Ogólny program obchodów Gminnego Dnia Wolontariusza będzie się składał z dwóch części tj. części oficjalnych podziękowań i wyróżnień oraz części wspólnego świętowania, podczas której zaplanowano wiele atrakcji i niespodzianek. Serdecznie zapraszamy wszystkich wolontariuszy pracujących na rzecz Państwa instytucji/organizacji. Ze względów organizacyjnych prosimy o podanie orientacyjnej liczby wolontariuszy, którzy zaszczycą nas swoją obecnością. Między innymi na podstawie podanej liczby zostaną przygotowane i dostarczone Państwu zaproszenia, celem przekazania konkretnym wolontariuszom. Zachęcamy także do wykonania tablicy informacyjnej/mini wystawy o wolontariacie w Państwa instytucji/organizacji.

Zgłoszenia do wyróżnień oraz informację na temat planowanej liczby wolontariuszy uczestniczących w spotkaniu prosimy przekazać w formie pisemnej do dnia 10 listopada 2016 r. bezpośrednio do Pana Marka Piątkowskiego, tel.: 601 555 672,  22 350 91 07,  lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: piatkowski@michalowice.pl wolontariat@michalowice.pl.

regulamin

wzór zgłoszenia

 

Wróć