Start > Aktualności

Coaching

/pliki/loga/gops.png

 

 

 

 

Grupa coachów społecznych działająca w Fundacji Mam Wybór umożliwia osobom zainteresowanym własnym rozwojem bezpłatny dostęp do nowoczesnego i innowacyjnego narzędzia rozwoju personalnego jakim są spotkania (sesje) coachingowe. Każdej zainteresowanej osobie oferujemy udział w procesie czterech sesji coachingowych.

 Coaching nie jest terapią, ani też formą doradztwa -to forma rozwoju personalnego.

Coaching to droga od punktu, w którym się znajdujesz, do punktu, w którym chcesz być. Coach towarzyszy w tej drodze i dba o prawidłowy przebieg procesu, w którym wprowadzasz zmiany w swoim życiu i realizujesz wyznaczone przez siebie cele w różnych aspektach swego życia. To wzięcie odpowiedzialności za swoje decyzje wybory i działania.

"W coachingu chodzi o wspomaganie ludzi, aby osiągali to czego pragną, bez robienia tego za nich lub bez mówienia im, co mają robić".

Zapraszamy osoby:

- po zaawansowanej terapii uzależnień

- utrzymujące abstynencje min.2 lata

- osoby współuzależnione, DDA.

Korzystając z coachingu:

  • osiągniesz to czego chcesz,
  • zwiększysz swoją skuteczność,
  • zwiększysz osobisty wpływ na swoje życie,
  • poprawisz relacje z ludźmi.

Coaching personalny/kariery w odróżnieniu od konsultacji, czy doradztwa zawodowego
(w którym otrzymujesz porady dotyczące możliwych do podjęcia działań w swoim życiu prywatnym i zawodowym) polega na takim prowadzeniu spotkania (sesji) przez coacha, abyś sam wypracował rozwiązania optymalne dla Twojej niepowtarzalnej, indywidualnej sytuacji.

Podjęcie decyzji o rozpoczęciu spotkań coachingowych musi być dobrowolne. Zarówno coach, jak i klient mogą w każdym momencie podjąć decyzję o przerwaniu współpracy. Sesja trwa ok. 1 godziny, w czasie której pracujesz nad ustalonym przez siebie celem.

Niektóre z pytań, które możesz usłyszeć od coacha – osoby, która ma pomagać wprowadzić
w życie oczekiwane zmiany to:

  • co chciałbyś w swoim życiu/pracy poprawić?
  • co utrudnia Ci osiągnięcie celu?
  • czego już próbowałeś?

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z partnerem Fundacji - Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej Gminy Michałowice pod numerem telefonu 22 350 91 20 lub e-mail. gops@michalowice.pl Sesje odbywać się będą w Punkcie Poradnictwa Specjalistycznego w Opaczy- Kolonii przy ul. Ryżowej 90 .

Serdecznie zapraszamy.

Wróć