Start > Aktualności

Klub mam- po spotkaniu z położną

W dniu 12.05.2017 na spotkaniu Klubu Młodych Mam gościliśmy położną Panią Hanną Kamińską z „Babyboom Szkoła Rodzenia” w Ząbkach. Pani położna już kolejny raz była naszym gościem. Tym razem pojawiła się również w roli przyszłej mamy. Na spotkaniu uczestniczki klubu jak zwykle uzyskały mnóstwo informacji na nurtujące je pytania. Pogłębiły wiedzę dotyczącą m.in. domowej apteczki młodej mamy, prawidłowej pielęgnacji kobiet po porodzie i noworodków, karmienia piersią i wprowadzania nowych nawyków żywieniowych, ząbkowania, utrzymania prawidłowej postawy u dziecka, bezpieczeństwa, szczepień itp.

 Polecamy linki do stron dotyczących tematów poruszonych na spotkaniu:

 http://treningdlamam.com/

http://treningdlamam.com/category/miesnie-dna-miednicy/

http://kwartalnik-laktacyjny.pl/

Bycie mamą jest bardzo ważną rolą w życiu każdej kobiety. Klub Mam wychodzi naprzeciw potrzebom jego uczestniczek.  Tu mamy rozwiewają wątpliwości, dzielą się swoim doświadczeniem, przeżywają macierzyństwo bardziej świadomie. Tu zawsze panuje miła atmosfera. Za tydzień – 19 maja odbędzie się szkolenie z pediatrycznej pierwszej pomocy.

 I Ty możesz zostać klubowiczką. Dołącz do nas!!!

Zainteresowanych uczestnictwem w Klubie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami 22 350 91 20, 601 555 670 lub e-mail gops@michalowice.pl

 

Autor: Joanna Strzyżewska

/pliki/pictures/file/aktualnosci/maj2017.jpg

/pliki/pictures/file/aktualnosci/maj2_2017.jpg

/pliki/pictures/file/aktualnosci/maj3_2017.jpg

Wróć