Start > Aktualności

Pracownicy GOPS na GMINYM DNIU SENIORA

20 października w naszej gminie obchodziliśmy Gminny Dzień Seniora. Uroczystość  odbyła się w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi.
Licznie dopisali zaproszeni goście oraz najważniejsze osoby tego dnia- seniorzy naszej gminy.
       GOPS aktywnie włączył się w organizację tego święta m. In. poprzez poprowadzenie części oficjalnej i artystyczno-rozrywkowej.
        Przedstawiciele poszczególnych kół emerytów i rencistów  po uroczystym obiedzie zaprezentowali krótkie programy artystyczne-były piosenki, recytacje wierszy.
Oprawę muzyczną uroczystości zapewnił zespół muzyczny „Pięciokąt”, który swoim wykonaniem przebojów zachęcił gości do tańca. Ponadto Dzień Seniora uatrakcyjniły występy chóru Michałowiczanka oraz zespołów Czerwone korale i Czerwone koraliki.
Pracownicy GOPS z pomocą wolontariuszy dla urozmaicenia zabawy przygotowali i poprowadzili konkursy, każdy gość otrzymał ręcznie przygotowany kotylion.
Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs tańca towarzyskiego Wszyscy goście byli pod wrażeniem umiejętności tanecznych i zaangażowania uczestników turnieju. Niezwykle trudno było podjąć decyzję o wyłonieniu zwycięzców, gdyż wszyscy tańczyli świetnie. Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe statuetki i upominki.
Uroczystość z okazji obchodów Dnia Seniora była niezwykle udana, wszyscy bardzo dobrze się  bawili i już z niecierpliwością czekają na kolejne obchody oraz  okazję do spotkania i zabawy.

Magdalena Mosiejczyk-Gołos
Więcej na temat uroczystości można przeczytać na stronie www. michalowice.pl
 

/pliki/pictures/image/dzienseniora/P1060881.JPG

/pliki/pictures/image/dzienseniora/P1060894.JPG

/pliki/pictures/image/dzienseniora/P1060906.JPG

/pliki/pictures/image/dzienseniora/P1060924.JPG

Wróć