Start > Aktualności

Spotkanie dla rodziców dzieci z autyzmem

W każdej gminie jest kilka lub kilkanaście osób dotkniętych autyzmem. Napotykają one wiele trudności, aby otrzymać kompleksową pomoc w ich trudnej sytuacji. Dlatego też ważne jest aby połączyć wiedzę i doświadczenie rodzin przez wiele lat opiekujących się osobami z autyzmem z oczekiwaniami tych rodzin, w których autyzm pojawił się niedawno, z możliwościami pomocy na szczeblu gminnym lub międzygminnym. W tym celu Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie oraz GOPS Michałowice serdecznie zaprasza na spotkanie poświęcone problemom pomocy dzieciom autystycznym i ich rodzinom. Spotkanie ma na celu wzajemną wymianę doświadczeń oraz omówienie możliwości pomocy ze strony instytucji samorządowych.

Spotkanie zaplanowane jest w dniu 15 lutego 2010 r. o godz. 17.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Brwinowie, ul. Grodziska 12.

W spotkaniu wezmą udział pracownicy pomocy społecznej. Zapraszamy rodziców, terapeutów i wszystkich zainteresowanych pomocą dzieciom z autyzmem z terenu gminy Brwinów,  i gmin sąsiednich.

 
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Wróć