Start > Aktualności

Wspólne Sprzątanie Granicy - Las Rangers 2008

Witam wszystkich zeszłorocznych Granickich Rangerów oraz wszystkich sympatyków naszej akcji: 

LAS RANGERS 2008

W tym roku chcemy Wam zaproponować wspólne posprzątanie „drogi do szkoły” czyli naszych okolicznych poboczy dróg i terenów niezabudowanych które oglądamy na co dzień w drodze do pracy i szkoły. Niestety, jak sami na pewno zauważyliście, są pełne butelek, plastików , puszek i innych śmieci. Sami dla siebie powinniśmy poprawić ten widok , a poranne spojrzenie na czystą okolicę nastroi nas pozytywnie przed ciężkim dniem.

Projektowany obszar naszego sprzątania to teren ulic: Dębowa ze skrajem lasu , Cisowa, Cyprysowa, Lawendowa, Dziewanny , Pruszkowska na odcinku od Kubusia Puchatka do Reja, Poprzeczna, Skośna oraz inne pobocza w Granicy które tego wymagają – proszę zróbcie wizję lokalną !

Zatem zapraszam wszystkich dużych i małych do udziału w sprzątaniu – 19 kwietnia 2008 – 9.30 do 13.30
rozpoczynamy u zbiegu ulic Dębowej i Cisowej.

Po sprzątaniu zapraszamy wszystkich do udziału w roli organizatorów i zawodników w Zawodach Rowerowych które rozpoczną się o godz. 14.00 u zbiegu ulic Dębowej i Skośnej. Wszyscy bez względu na wiek mogą w tych zawodach wystartować. Będzie to krótki cross rowerowy w naszym, granickim lesie. Skala trudności trasy dopasowana jest do wieku zawodników. ;-)

Po zawodach – o godzinie 18.00 spotykamy się na pustej działce przy Skośnej 2 (naprzeciwko Skośnej 1) na wspólnym ognisku na którym rozdane zostaną nagrody dla najszybszych rowerzystów i dla najlepszych sprzątaczy.

Zapraszamy chętnych do pomocy w organizacji przedsięwzięcia – wszelkie sugestie i pomysły a także propozycje wsparcia mile widziane.

Z góry dziękuję wam za pomoc – kontakt telefoniczny : 600 99 43 25

lub email : raksa@raksa.pl

Wróć