Start > Aktualności

Warsztaty skierowane na poprawę motywacji i wizerunku finansowane ze środków EFS w ramach PO KL

W dniach 14 – 15 października 2011 roku w Radziejowicach w hotelu „Afrodyta Business & SPA” odbyły się warsztaty skierowane na poprawę motywacji i wizerunku dla beneficjentów projektu „Aktywnie do rozwoju” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w których uczestniczyło 12 osób.
W części teoretycznej warsztatów uczestnicy nabyli umiejętności komunikacyjne, umiejętności poruszania się po rynku pracy oraz wypełniania dokumentów aplikacyjnych.
Celem warsztatów było także zwiększenie wzrostu zaufania we własne możliwości oraz zwiększenie motywacji a także podniesienie poziomu samooceny.

  
 
Część praktyczna warsztatów skierowana była na poprawę wizerunku.
Miała ona na celu podpowiedzieć osobom uczestniczącym jak poprawiać i kreować swój wygląd odpowiednim ubiorem, makijażem i fryzurą. Wizażystka, która prowadziła zajęcia, każdej osobie indywidualnie doradzała i pokazywała, jak można w prosty sposób zmienić swój wygląd poprzez przygotowanie odpowiedniego makijażu.
Tłumaczyła również jak należy się ubrać, aby wyglądać stosownie do sytuacji w której się znajdujemy,.Każda osoba mogła dowiedzieć się w jakich kolorach ubrań wygląda najlepiej. Uczestnicy oddali się również w ręce fryzjera, który doradzał jaka fryzura jest dla danej osoby najbardziej odpowiednia.
Podczas dwudniowego pobytu uczestnicy mieli zapewniony zabieg rehabilitacyjny – masaż klasyczny ciała a także mogli zrelaksować się w grocie solnej.

 
 
Wszyscy uczestnicy warsztatu wrócili do domów zadowoleni, pełni energii i nowych doświadczeń.
Na pamiątkę spędzonego czasu pozostało mnóstwo zdjęć, które będą przypominały wspólnie spędzone chwile.
 
 

 

Pracownik administracyjno - finansowy w projekcie
Katarzyna Wróblewska

Wróć